Mažeikių lopšelis-darželis

KONTAKTAI
Apie įstaigą    I   Ką mes veikiame   I  Bendruomenė    I   Tėveliams    I    Naujienos   I   Galerija   I   Kontaktai
P. Cvirkos g. 40, LT-89233, Mažeikiai
Tel./fax. (8443)75450
El.paštas:  delfinas@meganet.lt

Finansinės ataskaitos    I   Biudžeto ataskaitos
NAUJIENOS

Tradicinė šeimos dienos šventė ,,Augsiu sveikas, kaip ridikas"

Kiekvieną pavasarį, šeimos dienai paminėti, Mažeikių l/d. ,,Delfinas" ,,Kačiukų" grupės auklėtojos Elona Dapšienė ir Laima Lukošienė surengia popietę, suburdamos į draugišką vaidinimą grupės vaikučius ir jų tėvelius. Tai jau tapo kasmetine grupės tradicija.

--------------------------------------------

Atgyjantis pavasaris budina mažųjų meilę gamtai

Tikriausiai kiekvienas yra pastebėjęs, jog nuolat leidžiant dienas mieste prie televizorių, kompiuterių, apsuptiems įvairių materialinių gėrybių taip beprotiškai pasiilgstama tokių paprastų dalykų kaip žydintis gėlės žiedelis ar rytinė paukščio giesmė. Juk būtent gamtoje atrodo plaučiai talpina daugiau oro, galvą apleidžia stresas ir visos problemos atrodo mažos ir nereikšmingos.

Delfiniečiai dalyvauja akcijoje EKO drąsa

Priešmokyklinio amžiaus vaikai ugdomi pagal Bendrąsias švietimo programas ir išsilavinimo standartus, kurie apibrėžia kompetencijas: socialinę, sveikatos Darželio bendruomenė aktyviai įsijungė ir dalyvavo praėjusiais metais prasidėjusioje kampanijoje ,,Mažiau šiukšlių" (Litter less), kurią koordinavo visuomeninė aplinkosauginė organizacija ,,Lietuvos žaliųjų judėjimas''. Bendruomenės įsitraukimas į šį procesą yra puiki priemonė, mokyti vaikus švarinti artimiausią ir miesto aplinką, rinkti ir rūšiuoti šiukšles, skatinti plačiai įsijungti ir ugdytinių šeimas. Šią akciją pavadinome savaip ,,Gamtą gelbėti nuo šiukšlių - ne gėda".

--------------------------------------------

,,Pakviesiu mamą ir tėvelį į sveikatos šalį"

Šiltą gegužės 24 dienos popietę Mažeikių lopšelio darželio ,,Delfinas" ,,Nykštukų" grupės ugdytiniai išvyko į Renavo dvarą. Renginiu ,,Pakviesiu mamą ir tėvelį į sveikatos šalį" įsiliejo į respublikinį projektą ,,Diagnozė: sveikatos virusas Lietuvos darželiuose". Į nuostabų Lietuvos istorija kvėpuojantį kampelį mažuosius nykštukėlius ir jų tėvelius pakvietė Emilio tėvelis, Renavo dvaro direktorius, gamtininkas Deividas Makavičius.